powerbright

Pro pleť s nejednotnou pigmentací

Tmavé skvrny a nejednotný tón pleti bývají často vnímány jako znaky stárnoucí pokožky, zatímco sjednocená a zářivá pokožka je považována za zdravou a mladistvou. Není tedy divu, že lidé často hledají řešení, jak s hyperpigmentací bojovat. Řada přípravků na trhu zaměřených na tyto potíže však obsahuje nevhodné složky, které mohou pleť trvale poškodit (například hydrochinon).

Produkty řady Powerbright od Dermalogicy představují bezpečnou alternativu. Bezoplachové přípravky pro regulaci a prevenci hyperpigmentace jsou výsledkem několikaletého výzkumu odborníky Dermalogica a Mezinárodního dermálního institutu. Zařaďte je do své každodenní péče a zajistěte si sjednocenou a zářivou pleť.  

Cena

22902990
122902990

Značky

Položek k zobrazení: 3
Powerbright Overnight Cream Dermalogica
2 550 Kč

Noční krém z řady PowerBright, který zmírňuje vzhled tmavých skvrn, vyhlazuje a sjednocuje texturu pleti.

8682
Powerbright Moisturizer SPF 50 Dermalogica
2 290 Kč

Rozzářená pleť bez pigmentových skvrn! Hydratační péče s ochranným faktorem pro každodenní použití pomáhá chránit před vznikem tmavých skvrn a bojovat proti oxidačnímu stresu...

8637
Powerbright Dark Spot Serum Dermalogica
2 990 Kč

Dosáhněte zesvětlení tmavých skvrn během pár dní s pokrokovým sérem, které rychle zahajuje proces zmírnění vzhledu nejednotné pigmentace a jednotný vzhled pleti nadále udržuje.

641
3 položek celkem
Zpět do obchodu